KOTBAŞ'ın Eserleri 'Artists Shops'da

ToonPool'de Satışa Sunulan
Kadın-Erkek T-Shirt Örnekleri
Uluslararası karikatür topluluğu platformu TOONPOOL; şimdi de çizer, takipçi ve mizah severlere yeni bir hizmet başlattı.

İnternet dünyasında  önemli bir yere sahip olan, 8 dilde yayın yapan; sayfalarında günün her anında karikatür, fotoğraf ve illüstrasyonlara yer veren, dünyanın her yerinden yüzlerce üyesi bulunan  ve Uluslararası platformda adından söz ettiren, karikatür topluluğu
TOONPOOL; şimdi de çizerlerine,  takipçilerine ve mizah severlere yeni bir hizmet başlattı.

Sayfa üyelerinin  kendi hesabına ücretsiz açabileceği satış dükkanları 'ARTISTS SHOPS'da sanatçıların eserleri T-Shirt, poster ve Download olarak satışa sunuluyor.  

Özellikle pamuklu, çift dikişli T-Shirt'lerin, kadın ve erkekler modellerinde 6 farklı beden ölçüsü ve 11 renk seçeneği ile geniş bir alıcı kitlesine hitap etme şansı veriyor. Posterlerde birinci sınıf baskı, Download'da ise 12 ayrı seçenekle müşterilerinin tercihine sunuluyor.

Dört ayrı kredi kartı ile Online güvenli sipariş verilebiliyor.  Sitenin; eser ve ürün satışı konusundaki dikkat çekici özelliği, siparişlerin 3-4 iş günü içinde teslimatını yapıyor olması.


http://tr.toonpool.com/artists/kotbas_13054
http://tr.toonpool.com/